DIRECT THERMAL PERMANENT LABELS PDD6012038C
SKU: PDD6012038C Categories: ,
Description
60mm wide X 120mm long, 38mm core, 500 Labels Per Roll, suitable for mostDesktop Printers
Direct Thermal, Die Cut Matt White Paper Label, General Purpose Permanent Adhesive, 500 Labels Per Roll, 38mm Core
Price listed ex GST
Additional information
Weight 0.7 kg
Product Type
Colour
Label Type
Direct Thermal – no ribbon
Adhesive Type
Permanent
Label Materials
Paper
Label Core Size
38mm