THERMAL TRANSFER PERMANENT LABELS PDT103150PACK
SKU: PDT103150PACK Categories: ,
Description
103mm x 150mm Thermal Transfer white die cut paper label, permanent adhesive, 1000 labels per roll, 76mm core
Pack Size 8 rolls
Additional information
Weight 20.4 kg
Colour
Product Type
Adhesive Type
Permanent
Label Type
Thermal Transfer – uses ribbon
Label Materials
Paper
Label Core Size
76mm